Bénye: +36-29/434-125
Bénye-Káva Általános Iskola
Káva: +36-29/432-933

Tanulóink ❘ 2018-2019

1. osztály (15 fő)
Osztályfőnök: Hangyás Gyöngyi
Gál Dominik
Kalló Johanna
Kovács Barbara Mária
Kovács Gyöngyvér Réka
Ledniczki György
Lőrincz Benedek István
Luterán Dávid Márk
Malatinszki Dorián Máté
Máthé Péter
Máthé Viktor
Molnár Bence
Nagy Levente
Stáll Szonja Éva
Szabó Endre Mihály
Takács Dániel
2. osztály (25 fő)
Osztályfőnök: Füzesi Gabriella
Dénes Barbara Anna
Dózsa Gergő
Duboczky Benedek
Dudás Doroti
Erőss-Loy Vince Károly
Fábián Áron Vince
Feke Kitti
Fülesi Emily
Galambos Patrik
Gáspár Boldizsár Ákos
Gulyás Diána Erika
Hargas Emánuel
Hargas Mira
Ihász Jázmin
Jámbor Áron
Kalderál Sámuel
Kalló Dániel
Kiss Anna
Kiss Dóra
Malatinszki Petra
Márai Ágoston Hunor
Mojzics Jázmin
Szabó Zalán
Szluka Petra
Tóth Botond Gábor
3. osztály (20 fő)
Osztályfőnök: Kaltenecker Tünde
Almády-Frombold Eliza
Balázs Nóra
Bartal Ramóna
Bernula Balázs
Endre Norbert
Gáspár Zente
Kalló Dávid Lorenzó
Kapitány Borbála
Kovács Sára Szófia
Magyar Bence
Pfeifer Levente
Stáll Szabina Anna
Süle Gábor
Szabó Zétény
Szebeni Ákos
Szemők Zoltán
Szluka Benjamin Flórián
Tollas Katinka
Tóth Brendon Tihamér
Váczy Kincső Anna
4. osztály (19 fő)
Osztályfőnök: Valent Zoltánné
Bodor Blanka Katinka
Buday Zsombor Nátán
Burján Judit
Duboczky Nándor
Fekete Zsófia
Kalderál Salamon
Kovács Attila Hunor
Kovács Dávid
Ladányi Balázs
Ladányi Zoltán Richárd
Lovas Tibor
Major Ágnes
Mojzics Attila István
Nagy Zoltán
Takács Lilien
Tani Tamás István
Tönköl Viktória
Ujj Regina
Zákó Vivien Bella
5. osztály (20 fő)
Osztályfőnök: Fürjesiné Ferencsik Ibolya
Almády-Frombold Alida
Baglyas Zsanett
Bányai Márk
Budai Zoltán
Cseh Máté
Horváth Alexa Bettina
Hován Botond
Kondor Milán
Kovács Gergő
Malatinczki Viktória Éva
Mihály Regina
Nagy Gyula
Nagy Viktória
Nedeczky Zoltán
Oláh Noémi
Ordasi Nándor Bence
Szebeni Máté
Szluka Dániel Ferenc
Tollas Mátyás
Zdechovan Vanessza
6. osztály (25 fő)
Osztályfőnök: Jurus Judit
Brindza Ádám
Cseh Bence
Demeter Zsombor Tamás
Gados Roxána Alexandra
Gáspár Zalán
Gubó Zsombor
Kalderál Miriam
Kamasz János
Karanyicz Ádám Attila
Kovács Kitti Zsuzsanna
Kovács Vanda
Losó Dolina Hilda
Major Kornél Olivér
Matyó Bálint
Mojzics Melissza
Pásztor Levente László
Rácz Szabolcs
Rostás Bianka
Rózsahegyi Milla Jázmin
Simorka Levente
Süle Zsolt
Szemők János
Szombati Bence
Tani János
Tönköl Alexandra
7. osztály (21 fő)
Osztályfőnök: Plattnerné Fekete Andrea
Balogh Zsanett
Bódi Gergő
Boros Bálint
Brindza Dániel
Fazekas Dávid
Gáspár Lőrinc Péter
Gazsik Ádám
Kapitány Attila Ferenc
Karai Vanda Szonja
Kasvai Henrietta
Kis Noémi
Lőwenberger Péter
Major Milán János
Malatinczki József Gergő
Malatinczki Mónika
Nagy Laura
Nagy Szabolcs László
Racskó Mátyás Patrik
Ujj Barbara
Varga Kristóf
Vér János
8. osztály (21 fő)
Osztályfőnök: Szabó Ágnes
Balla Bence
Danó Bálint
Galló Márk
Hargas Róbert
Kalina Krisztina Melitta
Karanyicz Klaudia
Kocsi Kiara
Krnács Viktória
Lőrincz Ákos
Matyó Dániel
Mészáros Kornél Károly
Mészáros Sándor
Mihoc Klaudia Boglárka
Ordasi Vivien
Polónyi Roland József
Szántai Nóra
Szebeni Dávid
Szluka Zsanett
Szombati Fatime
Szűcs Vanessza
Varga Flóra
Copyright© Lőrincz Tímea 2018. Minden jog fenntartva.