Házi angol szavalóverseny

Április 12-én iskolánkban megrendezésre került a mostanra már hagyománnyá vált Házi Angol Szavalóverseny. Örömünkre szolgált, hogy nagy volt az érdeklődés és 40 tanuló jelentkezett. Népszerű angol mondókák-és versek hangzottak el, mint pld. a “Walking, walking”, “Head and Shoulders”vagy a “Saw My Teacher on a Saturday”.

Minden évfolyamban értékeltük a gyerekek előadását és bronz, ezüst illetve arany elismeréseket osztottunk ki. A résztvevők felkészülését kisebb ajandéktárggyal honoráltuk.

Az alábbiakban láthatók, hogy melyik évfolyamban kik értek el első helyezést. Velük május 11-én, az Üllőn megrendezett Térségi Angol Nyelvi Vers- és Prózamondó Versenyen képviseljük majd iskolánkat:
1. osztály: Fülesi Emily
2. osztály: Kovács Sára Szófia
3. osztály: Burján Judit
4. osztály: Bányai Márk
5. osztály: Gáspár Zalán
6. osztály: Karai Vanda
7. osztály: Mészáros Kornél Károly

Ezúton is szeretnénk megköszönni a felkészítő tanárok munkáját, a szülőknek az érdeklődést és a zsűritagoknak a közreműködést!

Írta: Jurus Judit és Kaltenecker Tünde tanárnéni